Garanti ve İade

Sanal Mağaza’dan satın aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde iade ederek ödediğiniz tutarı geri alabilirsiniz.

Polatex.com üzerinden satın alınan ürünleri 15 günlük bu süre zarfında web sitemiz ve POLATEX mağazasından değiştirebilirsiniz. Bu işlemler öncesinde mağazamızda değişim yapmak istediğinizi bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Mağazalarımızdan değişim yapılabilmesi için ürünün kullanılmamış olması ve üründe herhangi bir hasar olmaması gerekmektedir.

Yapacağınız alışverişlerde 1 yıl süreyle onarım, bakım hakkınız bulunmaktadır.

Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde tüketici cayma hakkını kullanamaz.

İade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, irsaliye, sertifika, sigorta formları ve varsa hediye ürünlerle birlikte eksiksiz olarak, Merkez adresimize, alıcı kısmına “POLATEX Deri Bileklik” yazarak, kargo ile gönderici ödemeli olarak gönderilmesi gerekmektedir. Fatura aslı gönderilmeyen ürünlerin KDV’si ve varsa diğer yasal yükümlülükleri iade edilmez.

İadenin ulaşmasının ardından ürünlerin bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse banka hesabına iade edilir. İade ödemesi, ürün tarafımıza ulaştıktan 14 gün içerisinde hesabınıza yapılacaktır.

Hediye Çeki kullanılarak yapılan alışverişlerde iade kabul edilmemektedir. Hediye Çeki ile alınan ürünleri Mağazalarımızdan ve polatex.com üzerinden beğenmiş olduğunuz farklı bir ürün ile değiştirebilirsiniz.

E-ticaret sitesinden yapılan siparişlerde iade/değişim için ürünler aşağıdaki adrese gönderilmelidir.

Alıcı kısmına “POLATEX Deri Bileklik” yazılmalıdır.
Adres: İnkılap Mah. Fevzipaşa Cad. No:54/A Ümraniye/İstanbul

Top

Yardım merkezine hoşgeldiniz.

Mesaj gönderin
Çağrı merkezimizi arayın
E-posta gönderin
WhatsApp
Sizi Arayalım